Opony wracają do gry o podium!

Gientkie Opony chyba już na dobre zażegnały kryzys z początku tego sezonu. Dziś pokonali Wyspę Klatki Schodowej 2:1, czym wrócili do walki o podium w Premier League.

Mecz rozpoczął się od mocnego ataku Gientkich Opon. Już w trzeciej minucie strzał oddawał Aczak, jednak piłka minimalnie przeleciała nad poprzeczką bramki strzeżonej przez JARHEAD'a. Zawodnicy Zenona Włodzimierza rozpędzali się z każdą minutą, aż w końcu podanie Moltica doszło do Luisa Suareza, a ten wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie, jednak nie na długo. Chwilę później było już 1:1. Kacperkowal wypuścił prawą stroną Aurelio i mimo, że dośrodkowanie zostało wybite, to piłka spadła pod nogi Crisart'a, a ten momentalnie uderzył na bramkę i piłka znalazła się w siatce. 1:1 do przerwy przy bardzo dobrym meczu zapowiadało wiele emocji w drugiej odsłonie tego spotkania. Ta zaczęła się podobnie jak pierwsze 45 minut, od ataku Gientkich Opon. Tym razem próbował Bayoyayo, ale bezskutecznie. Na gola musieliśmy więc jeszcze poczekać, a dokładniej do 74. minuty kiedy drugi cios wyprowadził trzeci zespół Premier League z zeszłego sezonu. Vendetta dośrodkował w pole karne, a w całym zamieszaniu odnalazł się Santi, który płaskim strzałem pokonał JARHEAD'a. WKS ruszył do ataku, ale mimo dobrych okazji, piłkarze tej drużyny nie dali rady wyrównać i Gientkie Opony wygrały trzecie spotkanie w tym sezonie ligowym.

Dzięki temu zwycięstwu, Opony zrównały się punktami z Wyspą Klatki Schodowej, a do V-ce lidera - TheBestTalibTeam - tracą tylko dwa punkty. Liderem nadal pozostaje Boston Bruins z siedmioma punktami przewagi nad resztą stawki.