WKS z prezentem dla Boston Bruins

Remisem zakończyło się spotkanie 16. kolejki Premier League między Wyspą Klatki Schodowej, a Boston Bruins. Tym samym pojawiła się szansa dla Boston Bruins na zwiększenie przewagi nad WKS'em.

Spotkanie zaczęło się wyśmienicie dla Wyspy, bo już w szóstej minucie prowadzili 1:0 po golu Rafała Woźniaka. Dalekie wybicie od bramki Xadama, piłkę przejął Michał Łukaszewski, podał do Krzycha, a ten odnalazł Woźniaka, który już się nie pomylił. Takiego początku potrzebowali goście.

Gospodarze chcieli szybko odpowiedzieć i chwilę po rozpoczęciu z środka boiska stworzyli sobie dogodną okazję. Sycyli4no podał do Bartka Ajroona, a ten fatalnie strzelił kilka metrów od słupka.

I tak na prawdę więcej się w pierwszej odsłonie spotkania nie wydarzyło, 0:1 do przerwy.

Gospodarze bardzo chcieli wyrównać i już od początku drugiej części meczu ruszyli na swoich rywali. W 52. minucie znów Sycyli4no dobrym podaniem obsłużył swojego kolegę, tym razem Figisa, jednak jego strzał wylądował na bocznej siatce.

Golden State Warriors próbował i próbował, aż w końcu przyszedł efekt. W 73. minucie Bartek Ajroon prostopadłym podaniem uruchomił Sycyli4no, który zagrał do KivaJak0Tako, a ten minął obrońcę i w pełnym biegu uderzył tak, że piłka wpadła do siatki.

Swoją okazję miał jeszcze Loko, który z rzutu wolnego próbował pokonać bramkarza Warriors, ale wynik nie uległ zmianie już do samego końca i mecz zakończył się podziałem punktów.

Ten prezent może wykorzystać zespół Boston Bruins i jeśli pokonają zajmujący w tej chwili ostatnie miejsce w tabeli Manchaster United to ich przewaga nad resztą stawki wzrośnie do 14 punktów.