TM: Boston Bruins w półfinale!

Dziś poznaliśmy trzeciego półfinalistę Turnieju Mistrzów w tym sezonie. Do Titans oraz Radioactive dołączył zespół Boston Bruins, który pewnie pokonał w dwumeczu ŻK F.C. 5:1.

Dzisiejszy rewanż lepiej zaczęli zawodnicy z Ekstraklasy. W 11. minucie swoją okazję miał pyjter79, jednak jego strzał wybronił Titan.

Stare piłkarskie porzekadło głosi, że niewykorzystane sytuacje się mszczą i tu sprawdziło się to w stu procentach. Bo po niewykorzystanej szansie pyjtera, Titan posłał długą piłkę, która trafiła do Elo Melo. Ten świetnie podał do Rymara, a pomocnik Bruins dograł do Ar IN CHAINS'a, który nie pomylił się przy oddawaniu strzału i wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

Wydawać by się mogło, że ŻK kompletnie opadnie i ich nadzieje na awans znikną, ale nic bardziej mylnego - sześć minut później Belmondo Sztosinger podał do KANONIERA, a ten dryblingiem zwiódł obrońców i idealnie zmieścił piłkę w siatce - 1:1.

Bramka dla ŻK jednak kompletnie nie tchnęła życia w piłkarzy. Jeszcze w pierwszej połowie swoje okazje mieli piłkarze z Bostonu. Najpierw próbował Ar, a później Evolerg, jednak obie próby był nieskuteczne i do przerwy nadal utrzymywał się remis.

Druga połowa to coraz większa dominacja mistrza Anglii. Już chwilę po gwizdku sędziego z trzydziestu metrów huknął Hulk, jednak piłka nie znalazła sięblisko bramki. Kolejne próby Ar'a również nie dawały zmiany wyniku.

ŻK stworzyło sobie jeszcze jedną sytuację, ale Kaniowski nie był w stanie pokonać Titana. Był to ostatni strzał tej drużyny w meczu. Od tej pory koncert grał zespół Bruins.

I tak w 74. minucie świetnie ustawiony Hulk otrzymał podanie od PoPo13, po czym z dystansu strzelił nie do obrony i piłka wylądowała w siatce, 1:2.

Chwilę później znów Hulk, tym razem po podaniu Rubena Wyso, świetnie odnalazł się w polu karnym i kolejny raz wpisał się na listę strzelców.

Więcej bramek nie padło, "Niedźwiedzie" meldują się w półfinale, gdzie ich rywalem będzie zwycięzca z pary Nankatsu - Valiance Crew.

Autor: GreQuinho