Ładyś: "Żadna finansowa ustawka nie była dogadana przed meczem!"

Afera fryzjera z Bostonu ciągle głośna, a my zapytaliśmy o całą sytuację głównego zainteresowanego, czyli Ładysia. Jak wygląda to z jego perspektywy? Sprawdźcie sami!

Ustawiłeś ten mecz, czy nie?

Nie. Czy jeżeli napisze do Ciebie teraz przed meczem z Radioactive, abyś wyszedł 3-5-2 najmocniejszym składem, to jest to ustawka?

No nie, ale chyba nie powiesz mi, że normalnym jest pisanie przeciwnikowi jak ma wyjść na mecz.

Pisać mogę sobie dużo. Ja nie jestem odpowiedzialny za kierowanie WKS, więc mogę sobie pisać co chcę.

Dobra, to inaczej - Ile razy dałeś komuś 2500 kredytów po tym jak przegrał mecz przeciw twojej drużynie?

Raz. W przypływie pozytywnych emocji spowodowanych zdobyciem upragnionego tytułu po meczu z WKS, postanowiłem podarować kredyty, z racji iż sami zadeklarowali luźne podejście do meczu i nie chcieli utrudniać nam spotkania. 5 minut później kredyty zostały mi zwrócone.

A nie uważasz, że to niebezpieczne dla wszystkich? Jeśli ja na przykład zacznę płacić klubom za to, że nie będą chciały mi utrudniać wygrywania meczów to przecież każdy by chciał kredyty, a jeden mecz nie zrobi im różnicy. Wiadomo - jeden mecz, ale zaraz może być drugi... trzeci.

Masz czarno na białym pokazane na tej sklejce ss o której te kredyty w ramach mojej wdzięczności, co pokazuje czarno na białym że żadna finansowa ustawka nie była dogadana przed meczem. https://imgur.com/a/ZAORFi5 dlaczego tego nie ma w tej sklejce? Masz pokazane na ich ss, że do godziny 17:30 (godzina początku meczu) nie złożyłem mu żadnej kredytowej oferty.

W ramach euforii, co jest zrozumiałe, ponieważ w końcu coś mi się udało coś wygrać dałem mu 2,5k kredytów i tyle. Po czym po 5 minutach on się poczuł z tą nagrodą ode mnie i ja też się poczułem głupio i kredyty zostały zwrócone. Administracja może sobie to sprawdzić przecież i będzie miało to czarno na białym.

Ja wiem, nie było oferty "Zagrajcie takim ustawieniem to będzie 2500 kredytów."

No właśnie. WKS wyszło najmocniejszym z możliwym składem.

Tylko, że no pytam Cię o sam fakt dawania komuś kredytów w nagrodę za przegranie meczu. Mówisz, że poczułeś się z tym głupio i wróciły. Czyli coś musiało być na rzeczy, tak?

Dałem, bo miałem dobry humor. Euforia to spowodowała.

No i tyle chciałem wiedzieć. Rozumiem, że WKS chciał wam pomóc i to jeszcze jestem w stanie zrozumieć. Nawet w ekstraklasie w ostatniej kolejce był głosy, że Lech przegra z Piastem, żeby Legia nie miała mistrza. Ale no tu w mojej opini głównie chodzi o te kredyty.

O, właśnie świetny przykład dałeś. WKS od dawna mają na pieńku z Oponami i nasze mistrzostwo im bardziej odpowiadało, niż ich. https://imgur.com/a/ZAORFi5 ten screen potwierdza, że Opony nie są darzone wielką sympatią przez WKS.

Ktoś w klubie poza tobą wiedział o całej tej sytuacji?

Nikt nie wiedział poza mną.

Czyli po prostu WKS nie chciało Opon wygrywających mistrza, tak?

Opony nie są darzone wielką sympatią w naszej lidze przez niektóre kluby, więc na to wychodzi. Nie mam pojęcia co zrobiły WKSowi, ale ten screen pokazuje klarownie, że czymś sobie przeskrobali u nich.