Radio z tytułem!

Koniec zaciętej rywalizacji w Ekstraklasie! Walka trwała do ostatniej kolejki, ale na koniec dnia to Radioactive cieszy się z mistrzostwa Polski!

Ten sezon od początku był ciekawy. Już na samym początku dwaj najwięksi faworyci do wygrania ligi,czyli The Saints oraz Radioactive Squad tracili punkty. Wydawało się, że być może do walki o tytuł dołączy ktoś trzeci, bo przez pewien czas liderem było Shadows, wysoko był również Red Bull czy Grizzlies. Shadows jednak szybko odpadło z rywalizacji i wróciło do walki o utrzymanie, a "Radio" wróciło do wygrywania spotkań.

Dwie porażki oraz pięć remisów to 16 straconych punktów i w żadnej innej lidze mistrz nie zaliczył tylu wpadek. Jednak w żadnej innej lidze nie ma też tylu silnych zespołów.

Obrońcu tytułu, kiedy już złapali wiatr w żagle powoli budowali sobie przewagę nad resztą stawki. Do rywalizacji powracało również The Saints. I mimo, że Squad zbudowało sobie lekką przewagę, to w ostatnich kolejkach ją straciło, co dało nadzieję "Świętym".

W ostatnim meczu sezonu The Saints pewnie pokonaliRed Bull Strijders i objęlipozycję lidera w lidze. Odpowiedziąze strony Mistrza Polski musiała być więc wygrana lub remis z ŻK, bo taka sama liczba punktów dawała im tytu przez lepszy bilans bramek. No i zremisowali mecz z ŻK czym zapewnili sobie mistrzostwo.

TS drugi raz zgarnia srebrny puchar przegrywając tytuł w ostatniej chwili bilansem bramek. A Radio sięga po trzecie mistrzostwo.