Titans blisko awansu!

Duży krok w stronę awansu do półfinału Turnieju Mistrzów postawiło dziś Titans. Mistrz Hiszpanii wygrał 2:0 z Gientkimi Oponami grając na wyjeździe i jest w bardzo dobrej sytuacji przed rewanżem.

Na pierwszy strzał musieliśmy czekać aż pół godziny. Wcześniej oba zespoły grały asekuracyjnie znając stawkę tego spotkania. W 29. minucie dobrą okazję żeby wyprowadzić Opony na prowadzenie miał Luis Suarez. Jego strzał jednak wybronił Czapix.

Sześć minut później sytuację stworzyli sobie Tytani. Gajosek dograł do Ezechiela, a ten huknął z dystansu i piłka wylądowała w siatce. 1:0 i wynik ten do przerwy już się nie zmienił.

Druga część spotkania również nie porwała. Cały czas brakowało strzałów i dopiero w 79. minucie składną akcję rozagrało Titans, jednak mocno niecelnym strzałem wykończył ją Fejjkii.

Chwilę później Zizu wypuścił do boju Xtivorta, a ten wpadł w pole karnej z lewej strony boiska, jednak faulem jego rajd zakończył Bayoyayo. Sędzia nie miał wątpliwości i podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Fejjkii i pokonał Kazia tym samym podwyższając wynik meczu na 0:2.

Więcej strzałów, a tym samym bramek nie oglądaliśmy i Titani postawili spory krok w stronę półfinału.

- Nie powiedziałbym, że jesteśmy pewni awansu, ale 2 bramki strzelone na wyjeździe dają komfort przed meczem rewanżowym - Powiedział nam po meczu zapytany o ten mecz i awans właściciel Titans.

Rewanż odbędzie się w sobotę, 1. czerwca o 20:00.