Okiem Gracza: Sprawa Boixoholika BXS Czesc 1

Poniższy artykuł jest osobistymi przemyśleniami jednego z graczy i nie jest oficjalnym stanowiskiem Daily FT w sprawie niżej wymienionej sytuacji. Daily FT odcina się od stawania po którejś ze stron.

W dość kontrowersyjnych okolicznościach zbanowany został Boixoholik BXS którego dobrze zna większość graczy.

Sprawa jest głośna i nie powinna pozostać bez echa oraz prób wyjaśnienia. Z powodu i czystej ciekawości oraz zwykłej powinności grupy zatroskanych graczy. Głośna i jednocześnie śmierdząca na kilometr ponieważ to jak poruszanie się po polu minowym pewnych zwalczających się grup interesów.

Przed rozwinięciem wątku zastrzegam sobie własny punkt widzenia jak każdy z opisujących redaktorów.

1. Preludium do Bana czyli Chronologia wydarzen.

-fuzja z klubem Most Valuabe Players. Z 1 Ligi Hiszpanskiej do 1 wloskiej.

PO trzech Sezonach Relos.

-Relos spowodował wrzucenie do ! ligi Ang. Z Nankatsu oraz Radioactive.

-Fuzja do 3 hiszpanskiej, na drugi dzien j 2 hiszpanska, 2 dni pozniej Upadle Angry Panda w 1 lidze ESP. (szybki awans z 3 do 2, z 2 do 1) .

-Ponieważ Elite Team się rozpadło. Zostali przerzuceni do TMzamiast MP, chociaż Ci mieli większy over klubowo.

-Ostatni sezon dojscie do Bwin RedBull II, które miało TE. Nie udało wyjść się z grupy więc przed ostatnią kolejką grupową, już po banie, połączenie sił z Bobrami.

Zabawny tryb życia klubu BXS sprowadził na nich duże larum w postaci hejtu i krytyki sporej liczby graczy , którym nie podobały się te wybryki.

W zarodku w swoim czasie Administrator gry „Ten Dobry „wszystkie żale ówczesnej grupy osób podsumował w głośnej wypowiedziktóra pozwolę sobie tu przytoczyć.

Ze swojej strony dodam, że BSX straciło nie tylko darmową energię za TM, ale również dotychczas wypracowane zgranie, co w konsekwencji może spowodować ich słabszą grę/gorsze wyniki.
Ponadto nie rozumiem tej całej zadymy, ale oczywiście zostawiam pole do dyskusji zaznaczając, że nie będę brał w niej dalszego udziału.
Z czego wynika moje zdziwienie? Żeby zablokować pomysły a la BXS należałoby zakazać wszelkich fuzji, czyli tego, na czym w głównej mierze opiera się każda gra piłkarska - transferów, czyli przechodzenia graczy z klubu do klubu. Nie wiem jak to sobie wyobrażacie

Proszę mnie już nie wywoływać do tablicy"
.

Proszę o zapamiętanie tej wypowiedzi bo będzie miała ona pewne znaczenie później.

Stwierdzenie to neguje pewien mit ze administracja na ft nie ma ludzkich odruchów.

Ma ,a raczej w tamtym momencie miała.

Podczas tych swoich wojaży sam Boixoholik został zapamiętany w ten sposób:

„znam Kamila, gram z nim od samego początku i na pewno FT straci dość barwną postać - można było Boixa lubić lub nie lubić ale jedno trzeba przyznać, że dodawał koloru tej grze. Samo to, że wywoływał dość skrajne emocje nawet nie wchodząc na czat a ludzie i tak o nim pisali ma swoją wymowę. Nigdy nie miałem z nim zatargu, poznał mnie ze świetnymi ludźmi, zawsze był żeby doradzić albo pomóc jeśli ktoś czegoś potrzebował. Grał dla zabawy ale przede wszystkim dla ludzi, samo to, że za jego namową tak krążyliśmy z klubu do klubu pokazuje jakim zaufaniem i sympatią go darzyliśmy. Ludzie i tak będą gadać różne rzeczy nawet nie wiedząc o co może chodzić byle by dorzucić te swoje 3 grosze - tak naprawdę najłatwiej się komentuje albo wypowiada na bazie jakiś wyciętych z kontekstu wypowiedzi lub chociażby screenow.”-REMMX

----------------------------------------------------------------------------------------------

Cz 2.

Grupy interesów ,podszepty,relatywizm.

Nie ulega wątpliwości ze gra jest mocno skoncentrowana na monetyzacji czyli mówiąc krotko kasie. Nie nie kończcie dalej czytać ..to nie jest zle jeśli reguły tego SA jasne.

Jednakże pewne osoby zaczynają myśleć ze można pójść droga na skróty i zdobywać kasę w nielegalny sposób. Możliwości jest wiele nielegalny handel, boty rynkowe, multikonta (popularnie mulciaki), mulciaki z apkamibotowymi (popularny ostatnio skarbnik wielu klubow) itd.

Wiele osób za oszustwadostaje bany. Jednakże zamiast kończyć gre skruszyć próbują grac od nowa krążąc wokół naszego administratora i licząc na amnestie.

Z nich właśnie rekrutuje się grupa nacisku na Dobrego skupiona wokół klubów VC ,N etc

Która pośrednio przyczyniła się do trwałego Bana BXS