Rudy TBTT: "Klub mieliśmy już kasować, sam miałem odejść..."

Dlaczego doszło do podziału The Best Talib Team? Dlaczego TBTT przegrało mistrzostwo Anglii i jakie relacje ma ta drużyna z Elit Teamem? Na te i kilka innych pytań, specjalnie dla Was, odpowiedział Rudy TBTT, zawodnik V-ce Mistrza Anglii.

Chciałbym zacząć od tego skąd tyle próśb o ten wywiad? Już kilka osób nalegało, żeby z Tobą porozmawiać. Wiesz coś na ten temat?

Pierwsze słyszę, a mogę zapytać, które to osoby chcą ze mną wywiadu?

Nie wymienię Ci niestety, ale było ich kilka. Między innymi pewna osoba z Elite Teamu, to akurat pamiętam. Porozmawiamy o tym zespole?

Elite Team posiada zawodników ,którzy reprezentowali nasz klub w 1 i 2 sezonie. Wygraliśmy nawet PK w 2 sezonie wspólnie, ale w 3 sezonie można powiedzieć ,że nas zdradzili i kilku naszych zawodników zrobiło osobny klub własnie Elite Team! Od tamtej pory w raz z Desperado nie przepadamy za tym klubem a wręcz ich nienawidzimy, obrażali nasz klub itp. Jedyny zawodnik Elite Team, którego lubię to Viceversa TBTT.

Pospieraliście się o coś? Różnica zdań w kwestii rozwoju klubu? Skąd ta zdrada? Przecież kluby nie dzielą się na pół po wygranym pucharze.

Wszystko było dobrze awansowaliśmy z sezonu na sezon do wyższych lig. Mieliśmy stały dobry skład, ale pewnego dnia zostało zarzucone zarządowi klubu, że nie szanują zawodników a zwłaszcza jednego, mowa o Cygim. Była w klubie zajebista atmosfera do tamtego ów dnia.

I jaka była Twoja reakcja w pierwszej chwili kiedy się dowiedziałeś, że część zespołu odchodzi? Bo wiadomo - różnie można reagować. Jedni zareagowali by ironicznym śmiechem, drudzy poczuli by ulgę, a trzeci bali by się o to co będzie dalej z drużyną. Jak było u Ciebie?

Z początku myślałem, że żartują bo byliśmy zgraną ekipą i zawsze mieliśmy dymy na czacie grupowym. Ale jak dowiedziałem się, że to jednak prawda wkurzyłem się i sam się zastanawiałem co będzie dalej z klubem. Klub mieliśmy już kasować, sam miałem odejść z niego, ale dzięki Desperado ten klub istnieje do dzisiaj i walczymy o najwyższe cele.

Wygląda to obiecująco, mimo tych problemów. Dwa ostatnie sezony i dwukrotnie na podium, a przecież byliście blisko mistrzostwa. Bolało, że zabrakło tak niewiele? Bo tytuł miał trafić albo do Bostonu albo do Gientkich Opon, a nagle pojawiacie się Wy.

Tak to prawda byliśmy bardzo blisko zdobycia mistrzostwa Anglii, bolały zwłaszcza mecze ze słabszymi przeciwnikami, które remisowaliśmy. Można powiedzieć, że brakło nam szczęścia. No ale jak wiadomo szczęście sprzyja lepszym, a więc klub Boston Bruins. Wygląda na to, że są lepsi od nas i od Opon, co nawet pokazuje już początek tego sezonu Boston jest nie do zatrzymania.

A skoro już o Bostonie mowa - Przegraliście mistrzostwo uczciwie? Pytam o twoją opinię.​

Doszły do mnie słuchy co Boston wyprawiał pod koniec sezonu. Szczerze nie spodziewałem się po nich takich zagrywek. Chociaż przyznam się, że przed meczem WKS i Boston zaproponowałem taktykę WKS przeciwko tej drużynie i zostałem niemiło potraktowany przez zastępce WKS. Teraz już wiem dlaczego. Tam jakaś dziwna sytuacja w góle miała miejsce, Ładyś daje im kredyty za wygrane mecze z Oponami a potem tamci zwracają. To już daje dużo do myślenia.

Nankatsu i Copa Cabana w grupie TM, 7 punktów straty w lidze do Bostonu i ciężki mecz z WKS w Pucharze Anglii. Nie macie łatwo na starcie tego sezonu, prawda?

Zgadza się, ten sezon zaczął się dla nas tragicznie, do tego 3 naszych kluczowych zawodników opuściło nasz klub w ostatnich dniach. Myślę ,że musimy się skupić głownie na wygraniu Pucharu Krajowego i oczywiście musimy dogonić Boston w lidze a przede wszystkim wygrać z nimi w piątek. A jeszcze co do TM to po losowaniu grup wiedzieliśmy, że raczej ciężko będzie wygrać na takie zespoły jak Copa i Nan. Odpuściliśmy TM w tym sezonie totalnie i gramy w tym turnieju rezerwowym składem, aby kluczowi zawodnicy mieli więcej energii na walkę na naszym angielskim podwórku.

To teraz pytanie już dotyczące Twojej kariery, mniej klubu, który prowadzisz - Ile ofert z czołowych drużyn odrzuciłeś?

Ofert nie mam dużo w swojej karierze ponieważ od startu serwera jestem w zarządzie klubu, który stworzył Desperado. Ale moim marzeniem byłaby gra w Titans u boku Reuniona w lini ataku (śmiech). Po przeczytaniu tego artykułu myślę, że zarząd Titans wyśle skautów aby obserwowały karierę i rozwój mojej skromnej osoby.

W takim razie to tyle z mojej strony. Dzięki wielkie za poświęcenie mi czasu i pozostaje życzyć powodzenia w realizacji Waszych celów.

Dzięki również.