Liga YT: Konop zmierza po mistrzostwo

Sześć meczów, sześć zwycięstw - Taki bilans ma na koncie FC Konop, drużyna zmierzająca po mistrzostwo Ligi Youtuberów. Od samego początku zespół Konopskyy'ego wygląda na najsilniejszy w nowo powstałej lidze. Dzisiaj dopisali kolejne punkty pokonując łatwo Skillerów K&E.

Mecz od początku przebiegał pod dyktando gospodarzy i już w trzeciej minucie Niszczy pokonał bramkarza Skillerów. To był jednak dopiero początek, bo już dziewięć minut później wynik podwyższył Masz Tłuste Uda. Ten sam zawodnik nie miał zamiaru przestać i dopisał na swoje konto jeszcze 57. i 58. bramkę w karierzę, zaliczając tym samym hat-tricka. 4:0 do przerwy i kompletna dominacja lidera Ligi Youtuberów. Druga połowa nie była już tak porywająca, FC Konop próbował jeszcze kolejnych ataków, ale na kolejne trafienie musieli poczekać do 91. minuty, kiedy wynik przypieczętował JanekXxX. Tym samym Skillerzy K&E okupują miejsce spadkowe, a na ich koncie jest tylko jeden punkt.

Ciekawie zapowiada się walka o drugie miejsce, bo tam na razie znajduje się druzyna Trenuj z Krzychem, ale tyle samo punktów ma jeszcze pięć innych drużyn. Jedna wpadka i można spaść do środka tabeli, oddalając jednocześnie wizję walki o podium.

Na drugim biegunie, poza Skilorami, jest druga drużyna Kartoflisk i ThePablo. Te zespoły ciągle czekają na punkty i wydaje się, że mogą zakończyć ligę na samym dole tabeli.

Każdy kolejny dzień zbliża nas do końca sezonu i mimo, że walka dopiero się zaczyna to za chwilę dla niektórych może być za późno by pierwszy sezon Ligi Youtuberów zakończyć z pucharem w gablocie.