Znamy pierwszych ćwierćfinalistów TM!

Dwie drużyny - Radioactive Squad oraz Valiance Crew - zostały pierwszymi ćwierćfinalistami Turnieju Mistrzów w tym sezonie. Oba zespoły występują w grupie B i z siedmiopunktową przewagą nad Mechaniczną Pomarańczą są pewne gry w dalszej fazie turnieju.

Radioactive Squad w pierwszym spotkaniu grupowym rozgromił Mechaniczną Pomarańczę aż 4:0 i tym samym już od pierwszego dnia uznawany był za faworyta tej grupy. W drugiej kolejce Squad przejechał się po Vamos i dopiero w trzeciej kolejce Radio napotkało opór. Klubem, który zabrał im pierwsze punkty było Valiance Crew. Druga polska drużyna w tej hiszpańsko-polskiej grupie. 1:1 zachowało status quo w grupie i tym samym mocno zbliżyło obie drużyny do ćwierćfinału Turnieju Mistrzów.

Jako pierwsze pozostanie w turnieju mogło zapewnić sobie Valiance Crew, warunkiem było pokonanie Vamos i porażka Mechanicznej Pomarańczy w meczu z Radioactive. Pierwszy z warunków został spełniony niemal bez problemowo. Po dwóch bramkach GreQuinho oraz jednym trafieniu Snafu "Walencja" wygrała 0:3 i spokojnie czekała na rozstrzygnięcie drugiego meczu.

A tam dwadzieścia minut, które zdecydowały o porażce Mechanicznej Pomarańczy. W 13., 22. i 33. minucie zawodnicy "Radio" trzykrotnie pakowali piłkę do bramki gości i tak na prawdę do przerwy było już wszystko jasne. Mimo starań aktualnego lidera Primera Division, udało im się trafić do bramki Radio tylko raz - w 85. minucie, a to zbyt późno i zbyt mało.

Tym samym Radioactive Squad zagwarantował awans i sobie i Valiance Crew. Oba zespoły czekają teraz na poznanie swoich rywali, a najprawdpopodbniej będzie to Nankatsu i Copa Cabana.