Skandal w Anglii! Czy Ładyś został nowym fryzjerem?

Przed momentem dotarła do nas wiadomość Meefa Terenzo, która wywołała burzę. Dotyczy ustawiania meczu przez zawodnika Boston Bruins - Ładysia. Poniżej przedstawiamy ją w całości.

Cel piękny, ale czy za wszelką cenę?
W linku parę zdjęć. Przedstawiają one precedens, który istnieje w sporcie od zawsze i niestety jest chorobą nieuleczalną.
Bez względu na wynik meczu, który zakładam i tak byłby korzystny dla drużyny która sięgnęła po upragnione mistrzostwo. Nigdy nie będzie przyzwolenia na propozycje, a już na pewno na ustawienie wyniku meczu dla każdego prawdziwego fana sportu. Jestem rozczarowany postawą zawodnika Boston Bruins, ponieważ byłem pogodzony z utratą mistrzostwa naszej ligi. Szanując ten sukces i zacierając ręce na ciekawą rywalizacje w kolejnym sezonie.

Nie chcę roztrząsać ile osób w tym zajściu jest zepsutych i nie oczekują wyciągania względem nich żadnych konsekwencji. Pragnę jednak napiętnować je wstydem jaki powinien na nie spłynąć.
Gramy w grę, która jest odwzorowaniem pięknej dyscypliny opartej na duchu sportu, a takie elementy mają okrutny wpływ na naszą społeczność.
Sezon 5 to już przeszłość. Nie będę do niego wracał dobrymi wspomnieniami, zarówno ze względu na własny wynik, a przede wszystkim na owy precedens. tfu

ps Czy można potraktować nagłośnienie sytuacji jako przysłowiowy 'ból doopy'? Oczywiście, że można. Każdy powinien odebrać to jak chce. Aczkolwiek moim zamysłem jest napiętnowanie i całkowita pogarda dla krętactwa.

Meef Terenzo,
Gientkie Opony

Mowa tu o meczu z końcówki zeszłego sezonu, wygranego przez Boston Bruins 4:2. Zapytany o tę sytuację właściciel klubu z Bostonu - Elo Melo - wyjaśnił nam, że o całej sprawie dowiedział się dzisiaj, a kredyty (które miały być "nagrodą" za mecz) wróciły do Ładysia. Według Boston Bruins i Wyspy Klatki Schodowej nic nie było ustawione. Jak było na prawdę? Do tego dojść będzie musiała Administracja.