Puchar Polski: Remontada!

Poznaliśmy finalistów Pucharu Polski i niespodziewanie za burtą znalazł się zespół Radioactive Squad. W finale zmierzą się więc drużyny Boixosnois oraz Valiance Crew!

Po pierwszych meczach wydawało się, że Radioactive pewnie zmierza do finału. Zwycięstwo 3:1 na wyjeździe stawiało ich w roli niemal pewnego finalisty Pucharu Polski. Na przeszkodzie stanął jednak zespół Boixoholika, brutalnie sprowadzając mistrza Polski na ziemię.

Najpierw Osisław w 17. minucie otworzył wynik spotkania, a później Vieira podwyższył na 2:0 i po trzydziestu minutach dwumecz zaczął się od początku.

Jeszcze przed przerwą dobra akcja "Radio" spowodowała, że do szatni schodzili oni z wynikiem dającym im awans. Przemysław Waleczny podał do Sieji, a ten uderzył prosto w okienko bramki strzeżonej przez Damiana Szafrańskiego.

W drugiej połowie emocje nie opadły, a nawet z każdą minutą się nasilały. Już kilka minut po rozpoczęciu drugiej części spotkania bramkę na 1:3 zdobył Osisław i ten wynik dawał już Boixom dogrywkę.

Squad nie miał zamiaru jednak bawić się w dodatkowe 30 minut i w 56. minucie pojawił się ten, który niezawodzi, czyli Miszczó, który po podaniu Przemysława Walecznego huknął z pierwszej piłki i piłka wpadła do siatki. Tym samym wynik dwumeczu to było 5:4 i to Boixosnois musiało ruszyć do ataku.

No i nie musieliśmy na to za długo czekać - 3. minuty później Osisław skompletował hat-tricka i tym samym wprowadził swój zespół do finału.

2:4 i tym samym bramkami na wyjeździe do finału awansuje Boixosnois.

Drugim finalistą jest Valiance Crew, aktualny drugoligowiec. Zespół GreQuinho pewnie pokonał Kartofliska w dwumeczu 5:2. W dzisiejszym meczu dwa trafienia zaliczył SzaQ Akrobata oraz jedno Alex Diego. Dla Kartoflisk trafił Radosław Rzeźnikiewicz.

Szykuje się nam więc finał podobny do tego z sezonu trzeciego, kiedy Boixosnois sięgnęło po puchar wygrywając właśnie z Valiance Crew.