Ave Titans! Znamy Mistrza Hiszpanii!

To już oficjalne - znów nikt nie był w stanie stanąć na ich drodze i Titans wygrywa ligę poraz piąty, a trzeci z rzędu! Tytuł, na 3 kolejki do końca, zdobyli pokonując Elankę aż 5:1!

Wiele osób jeszcze przed sezonem wręczyło tytuł mistrzowski Titans. Jednak zawodnicy musieli udowodnić to jeszcze na boisku i teraz już wiemy, że stanęli na wysokości zadania. A w meczu z Elanką zagrali prawdziwy koncert.

Już w 10. minucie gajosek zagrał z rzutu rożnego do Reuniona, a ten mierzonym strzałem pokonał bramkarza.

Elanka mogła wyrównać kilka minut później, ale zawodnicy mistrza Hiszpanii odebrali piłkę i sami skontrowali rywala podwyższając wynik meczu na 2:0 za sprawą Ezechiela.

Druga połowa zaczęła się niemal tak samo jak pierwsza, gajosek dograł do Reuniona, a ten znów się nie pomylił i strzelił swoją trzydziestą bramkę w tym sezonie.

To było jednak za mało i w 65. minucie znów Reunion, tym razem po podaniu Ezechiela. Napastnik Titans z hat trickiem, a Titans z mistrzostwem.

Elanka próbowała i nawet strzeliła gola, jednak jeden przy tak grających piłkarzach Titans z Reunionem na czele to zdecydowanie za mało.

A Titans przypieczętowało wynik 70. minucie, kiedy Fejjkii w solowej akcji minął obrońców i strzelił przy prawym słupku. Piłka znalazła się w siatce tak samo jak trofeum w gablocie Titans.

To już trzeci raz w ciągu ostatnich trzech sezonów, kiedy zespół Eazzyego sięga po mistrzostwo. W siedem sezonów aż sześć razy Titans wygrywało ligę. Hiszpańska maszyna ma przed sobą szansę na skompletowanie potrójnej korony, jako pierwszy zespół w historii. Dwa trofea mają już na swoim koncie, a przed nimi finał Turnieju Mistrzów.