TM: TITANS WYGRYWA PO KARNYCH!

Titans wygrywa finał Turnieju Mistrzów! Pojedynek między nimi, a Nankatsu musiał rozstrzygnąć się dopiero w rzutach karnych. Tym samym drużyna Eazzy'ego jako pierwsza w histrii wywalczyła potrójną koronę!

Spotkanie od początku było wyrównane. Zarówno jedna jak i druga drużyna stwarzała sobie sytuacje, jednak brakowało skuteczności.

Na początku świetną szansę miał karmelek, ale jego strzał obronił Czapixx. Kilka minut później odpowiedział Reunion z rzutu wolnego, ale jego uderzenie przeleciało nad poprzeczką.

Sporo fauli od pierwszych minut, a w 27. minucie w polu karnym PiNK nieprzepisowo zatrzymał BaginSky'ego. Arbiter był zdecydowany i wskazał na rzut karny. Do piłki podszedł karmelek, ale fatalnie przestrzelił! To powinna być bramka.

Mecz trwał i co jakiś czas oglądaliśmy strzały, jednak każdy był albo niecelny albo zatrzymywał się na bramakrzu.

Druga połowa nie wyglądała inaczej. Atakowały oba zespoły, ale wynik się nie zmieniał. Tym samym potrzebna była dogrywka. Dodatkowe 30 minut jednak dalej nie przyniosło rozstrzygnięcia, więc mecz miał się rozstrzygnąć w rzutach karnych.

Dwie pierwsze serie dały remis, jednak od tej pory Nankatsu nie było w stanie ani razu pokonać Czapixxa, a Tytani nie pomylili się ani razu i skończyło się wynikiem 5:2.

Titans kończy sezon perfekcyjnie, potrójną koroną. Jest to pierwsza drużyna w historii, która była w stanie tego dokonać.