TE: Niesamowity come back w finale Turnieju Europejskiego!

TE: Niesamowity come back w finale Turnieju Europejskiego!

Na boisku spotkały się Full of Power (1POL) oraz River Plate (1ITA). Faworytem była drużyna z Półwyspu Apenińskiego, w której występuje jeden z czołowych napastników serwera - Mariusz Zajac 11.

Już w 9’ szczęścia próbował Xerdanos Shaqirios. Uderzył piłkę mocno pod poprzeczkę jednak Mikołaj Marciniak popisał się refleksem i kapitalnie obronił strzał.

Do końca pierwszej połowy nie zobaczyliśmy więcej okazji bramkowych. Akcje zazwyczaj kończyły się na blokach defensywnych rywali. Bardzo dobre zawody rozgrywał Ojtoja, który popisał się aż trzema interwencjami w groźnych sytuacjach czym walnie pomógł drużynie zejść do szatni z czystym kontem.

5 minut po przerwie gwiazda drużyny River Plate Mariusz Zajac 11 popisał się niezwykłym kunsztem strzeleckim. Kamilcek zagrał prostopadłą piłkę w pole karne, a tam z ostrego konta futbolówkę w siatce umieścił napastnik. Dla asystującego mecz o tak wysoką stawkę to nie pierwszyzna, sezon wcześniej bronił barw Mechanicznej Pomarańczy, która w finale uległa Bwin Red Bull, a wcześniej dwukrotnie dochodził do finału TM z Valiance Crew. 

Włoscy kibice nie mogli się cieszyć z prowadzenia zbyt długo. Po zaledwie dziesięciu minutach do wyrównania doprowadz Ojtoja. Bardzo dobra pierwsza część spotkania dodała mu pewności siebie. Defensor po podaniu od Krolzloty z dwudziestego metra huknął na bramkę. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki.

Po kolejnych dziesięciu minutach drużyna Full of Power mogła się cieszyć z objęcia prowadzenia! Fenomenalną akcją popisał się Xerdanos Shaqirios. Po otrzymaniu podania od Froscha minął dwóch rywali i strzałem z dziesiątego metra nie dał najmniejszych szans bramkarzowi!

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Skazywane na porażkę Full of Power mimo tego, że przegrywało to potrafiło odwrócić losy meczu i finalnie sięgnąć po Puchar Turnieju Europejskiego!

Autor: Rymar

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości