Europejskie Puchary – krok od finału

Turniej Europejski

Bwin RedBull – Green Street Elite
Para przedstawicieli ligi włoskiej, obie ekipy wyszły z grupy z drugich miejsc. Patrząc na składy i wyniki osiągane w lidze faworytem jest ekipa „Byków”. Bwin w 1/4 wyeliminował ŻK F.C zaliczając zarówno u siebie jak i na wyjeździe, dwie skromne wygrane 2:1 i 1:0 pozwoliły zameldować się w „czwórce” i zacząć myśleć realnie o wygraniu tego trofeum po raz drugi. Green stoczył bój o półfinał z Bobrami i pierwszy mecz wygrany na wyjeździe zdecydował o awansie, w rewanżu mimo tego, że mecz zakończył się remisem to przedstawiciel ligi włoskiej zadał dwa szybkie ciosy i mógł ze spokojem oczekiwać na końcowy gwizdek.
Check Engine – Polish CF
Check w gronie półfinalistów jako jedyni zdołali wygrać swoją grupę, lecz nie bez problemów awansowali. Brave Wolves postawiło im twarde warunki i zabrakło im jednej bramki w rewanżu, aby wyeliminować triumfatora tych rozgrywek sprzed dwóch sezonów. Polish CF natomiast zdominowali swój bój ćwierćfinałowy i nie pozostawili rywalom cienia nadziei na awans, w dwumeczu wygrali 5:1 z TeamNaKacu i pokazują swoim rywalom, że są kandydatem do końcowego triumfu.

Turniej Mistrzów

Unicorns of Love – The Saints
Pojedynek ze zdecydowanym faworytem, obecnie trzecia siła w Europie. Unicorns nie powinno mieć problemów z wyeliminowaniem Świętych, po gładkim spacerku w 1/4 z PXS mogą mieć równie łatwo w kolejnej potyczce. The Saints stoczyło dwa wspaniałe, wyrównane pojedynki o półfinał z River Plate, oba te mecze udało im się wygrać, ale dla kibiców to było świetne widowisko. Teraz czeka ich arcytrudne zadania. Może będziemy świadkami jakiejś sensacji?
Nankatsu SC – CopaCabana
Przedwczesny finał. Dwie najsilniejsze ekipy muszą się zmierzyć ze sobą już na tym etapie rozgrywek. Obie z łatwością przeszły poprzednią rundę, co ciekawe w dwumeczu padł identyczny wynik – 5:0. Nanki odprawiły Radioactive Squad, CC natomiast Full of Power. Cała Europa będzie śledzić tą rywalizację. Nankatsu może przerwać dominację CopaCabany w Europie, ale muszą zagrać na najwyższym poziomie, trzeba czymś zaskoczyć dominatorów.

Autor: Osisław